Zasady współpracy

Zasady współpracy

 

Tłumaczenie

Cena wstępna strony tłumaczenia (1500 znaków ze spacjami) może się zmienić zależnie od specyficzności tekstu do tłumaczenia (50zł lub więcej) dlatego warunkiem zawarcia umowy jest moje zapoznanie się z tekstem do tłumaczenia przed jej zawarciem. Jeśli tekst do tłumaczenia jest wysoko specjalistyczny, proszę o kontakt telefoniczny z klientem w celu dopytywania o dodatkowe informacje, których mogę w danej dziedzinie nie mieć.

W cenę poza tłumaczeniem wchodzi – na życzenie klienta – również redakcja i korekta tekstu. Możliwe jest zawarcie umowy (na którą obie strony mają wpływ) na przekład więcej niż jednego tekstu. Każdorazowo proszę o szczegółową informację zwrotną na temat mojej pracy.

Tłumaczenie wykonuję w terminie ustalonym przez obie strony. Maksymalnie tempo pracy w jakim wykonuje zlecenia to 8 stron tłumaczeniowych dziennie. Termin oddania zlecenia zależy od długości tekstu i mojej dyspozycji. Jeśli chcesz, aby Twoje zlecenie zostało wykonane priorytetowo oznacza dopłatę za tryb ekspresowy (50 do 100% drożej zależnie od tempa pracy jakiego oczekujesz).

Preferowana forma kontaktu to e-mail (wymiana dokumentów, umów i faktur), jedynie w przypadku uszczegółowienia tekstu specjalistycznego niezbędny jest kontakt telefoniczny. Wysłanie zapytania o tłumaczenie nie jest równoznaczne z moim przyjęciem go. Dopiero wstępna analiza tekstu do tłumaczenia skutkuje wyceną pracy i zawarciem umowy. Do rozpoczęcia pracy, poza ewentualnym podpisaniem umowy, konieczna jest wpłata na wskazane konto bankowe zadatku w wysokości 50% całej zapłaty.

 

Efektywna nauka języka

Metoda nauczania

Metoda nauczania zależy od Twoich potrzeb. Pracujemy na wirtualnym zeszycie Google Docs, gdzie wklejam również wszystkie niezbędne materiały. W wirtualnym zeszycie notatki robią obie strony – nauczyciel i uczeń. Dzięki temu, że zeszyt ten widoczny jest dla obu stron widzisz jak napisać dane słowo, jak ułożyć zdania, a także unikasz potencjalnych błędów.

Następnym interaktywnym i niezwykle przydatnym narzędziem jest Quizlet – aplikacja umożliwiająca naukę słówek i zwrotów. Jeżeli będziesz miał_a na to czas i ochotę chętnie pomogę Ci w założeniu profilu oraz będę uzupełniać słówka, których nauczysz się po każdych zajęciach. 

 

Zasady

Uczę od poniedziałku do piątku o ustalonej wcześniej godzinie.

Jeśli ustaliliśmy termin, a w międzyczasie okaże się, że coś się w tej kwestii zmieniło, może się zdarzyć, że niemożliwa jest zmiana na inny dogodny dla Ciebie termin (pracuję w ustalonych godzinach).

Wysłanie zapytania o zajęcia nie jest równoznaczne z zapisem na nie. Dopiero zawarcie umowy ustnej przez obie strony po wspólnych ustaleniach celu, czasu itp. oznacza rozpoczęcie pracy.

Każde z nas może zakończyć wspólną naukę bez podawania powodu, ale z tygodniowym wyprzedzeniem.

Zajęcia płatne na podane konto z góry za każdy miesiąc (do 5-go dnia miesiąca) lub za każdy tydzień (w poniedziałek w
godzinach przedpołudniowych) zgodnie z indywidualnymi ustaleniami (w przypadku płatności za miesiąc przysługuje Ci 5% zniżki).

Płacisz za mój czas i umiejętności – jeśli więc zapomnisz odwołać nasze zajęcia, opłata za ten czas nie będzie zwrócona!

Edukacja to proces, a Twoje zaangażowanie jest warunkiem koniecznym efektywnej nauki języka.

Preferowana forma kontaktu to e-mail (wymiana dokumentów, umów i faktur).

W przypadku odwołania zajęć proszę o SMS minimum 24h wcześniej.

Pierwsze zajęcia trwają pół godziny i służą zebraniu wywiadu (kto, po co, dlaczego, jak) oraz wstępnej diagnozie (poziom języka, umiejętności, etc.).